Обичайте се, докато сте живи. Никога не знаете какво ще се случи утре.

На минулих вихідних не ста ло мого колиաнього чоловіка. Ми 7 років жили разом, а 3 роки тому розір вали шлюб. А сьогодні я вперше, за останній тиждень, не nлачу. Весь тиждень я згадувала про прожиті спільно і порізно дні. Однак моя розповідь не про нас з ним, не про прожиті роки, не про те яким він був людиною. Я спробую напутувати живих. Перше. Любіть один одного, говорите про любов тут і зараз. Не відкладайте на потім. Ми з ним удвох і кожен окремо відкладали на потім. Я чекала, коли він наn’ється, а він чекав моменту, коли моя обра жена душа засnокоїться.

 

Хлопці, прийміть її всю цілком, таку яка є: разом з заскоками, недосоленим борщем і балакниною про подруг! Дівчата, не kарайте його за недоліки і аван тюризм в п’ятій точці. Не можна і неможливо утримати чоловіка на короткому повідку. Часом необхідно дати волю чоловікові, без неї він перетворюється з чоловіка в мужчинку. Друге. Вовчиця своїм горлом захищає горло свого самця, захищаючи його від іклів чужого вовка. Так і необхідно жити: створили сім’ю — дружина зобов’язана закрити її собою в будь-якій ситуації, чоловік повинен бути готовий віддати життя захищаючи сім’ю. Вдома, наодинці, можете сказати який він (вона) ду рний (ду рна).

Але для всього іншого світу ви пови нні стояти один за одного горою. Третє. Коли він втом лений або виnив, коли на дорозі туман і ожеледь — або яка інша напасть зовні! Не підпускайте до керма. Заберіть ключі. Досить на мить закрити очі за кермом і все-машину занесло… Наостанок хочу закликати читачів статті-живіть. Живіть з усією силою кожну мить. Час-ось, що найцінніше в житті. Не тринькайте його даремно. Здобувайте знання і досвід кожну мить, робіть те, що вирішили (спільно в сім’ї, або навіть кожен сам за себе), а не те, що належить. Показуйте будь-які свої емоції і любіть без оглядки.

Related Posts