Радісна звістка! Грандіозний прорив ЗСУ – прямо на Луганщині: Гайдай приголомшив! Шалений успіх!

Українські воїни стрімко, але обережно просуваються на Сватівському напрямку Луганської області. Російські солдати масово гинуть, їхні тіла ніхто не евакуйовує.

Як повідомив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай, росіяни дійсно встигли стягнути резерви та підготуватися до оборони. Тому українські воїни дотримуються тактики обережного просування.

На Луганському напрямку сконцентровано дуже велику кількість мобілізованих. За свідченнями українських воїнів, росіяни воюють на трупах власних солдатів. Ніхто не забирає тіла з поля бою.

Як зазначив Гайдай, під Вугледаром та Бахмутом зараз поле бою всіяне російськими трупами. Найближчим часом така ж ситуація буде у напряму Сватове-Кремінна.

Гайдай також зазначив, що у Лисичанську накрили базу “кадирівців” та зауважив, що це був надто чутливий удар, адже кожна втрата “тіктокерів” для Росії дуже болюча. Полонених чеченців обмінюють миттєво, тож ліквідація кількох десятків “кадирівців” в одній будівлі – значна втрата для окупантів.

Голова ОВА наголосив, що триває евакуація з деокупованих населених пунктів. Люди ще залишаються в селах. Волонтери возять людей малими автівками, заїжджають в села на лічені хвилини, бо є ризик обстрілів.

Таким чином окупанти вчергове доказали, що використовують мобілізованих як м’ясо на передовій. Їх кинули на лінії фронту без належного обладнання під Макіївкою під час обстрілу з артилерії, мінометів і коптерів. ЗСУ вдало зачистили усю територію, де воювали мобілізовані.

Про те, що трапилось, розказує один з тих 41, хто вижив у вогні на лінії зіткнення.

“Коли все почалося, офіцери одразу втекли. У перервах між обстрілами ми намагалися окопуватись, але нас одразу обчислювали коптери й просто розстрілювали. З 570 осіб цілих 29, ще 12 поранено, решту — все», — розповів мобілізований.

“Тіла загиблих агресорів не забирають через те, що треба тоді родичам виплачувати компенсації. А так, немає тіла – немає лади” , – пише Сергій Гайдай.

Матері мобілізованих вже неодноразово отримували повідомлення синів, про те, що “вони просять про допомогу, щоб їх просто випустили. Вони зараз не можуть там бути, їм страшно. Їх там бомблять”.

До слова, на початку листопада під сильний обстріл Збройних сил України потрапили сотні мобілізованих з РФ, яких кинули на утримування окупованих територій в районі Сватового Луганської області, розповів російський журналіст Олексій Левченко.

“У них був батальйон 500 з гаком осіб, залишилася невелика група з 30 осіб, яка зараз розбрелася”, – повідомив він в інтерв’ю Радіо НВ.

Посилаючись на дані, отримані від солдатів РФ, які вижили під час обстрілів під Сватовим, журналіст розповів, що хтось дістався Бєлгородської області, хтось залишився десь у Луганській області.

“Наскільки точна цифра, один із солдатів, Олексій Агафонов, розповідає, що можливо більше 500 загиблих. Тут нам складно говорити, так це чи ні, тому що зрозуміло, що і йому на передовій, напевно, теж складно оцінити реальний масштаб втрат, він просто бачить, що він великий, бачить, що з його товаришів по службі залишилося дуже мало людей”, — говорить співрозмовник.

Він пояснив, що Кремль кинув без будь-якої підготовки на лінію фронту сотні мобілізованих росіян для утримування окупованих територій в Луганській області.

“Якщо говорити про те, що нам вдалося встановити, ми абсолютно точно можемо встановити, що в район Сватового прямувало багато груп мобілізованих <…> але насправді і до цього великі групи мобілізованих відправлялися під Сватове і вже були свідчення про великі жертви, що мобілізованих використовують на передовій як гарматне м’ясо”, — додав Левченко.