«Не подобається мова — їдьте в РФ»: Ада Роговцева закликає вчити українську

Актриса каже, що на сцені буде використовувати тільки українську мову, оскільки не має права звертатися до глядачів російською.

Ада Роговцева виступила на боці українців, вона допомагає військовим, підтримує біженців і разом з усією країною вірить у перемогу.

Ада Роговцева була зовсім маленькою, коли почалася Друга світова війна, але зізнається, що пам’ятає страх, який охоплював її при звуці літаків і падаючих неподалік снарядів. Ця війна друга в її житті, і актриса зізнається, що їй неймовірно важко знову переживати страх і біль за вбитих і поранених, за зруйновані міста.

Актриса розповіла журналістам, що по відношенню до росіян у неї залишилося тільки почуття гніву, а також підкреслила. Що не може в нинішній ситуації використовувати російську мову на сцені.

Роговцева заявила. Що вже переступила до перекладу своїх ролей українською, необхідність заново вчити текст її зовсім не лякає.

«Це великий обсяг роботи, але я її зроблю», — запевняє актриса.

Актриса висловила подяку директору Мукачівського театру, адже керуючи театром російської драми, весь репертуар зі сцени звучить виключно українською мовою. Роговцева закликала українців вчити рідну мову, оскільки в нинішній Україні більше немає місце російській мові. Тих, хто не вважає за потрібне знати українську, актриса закликала переїжджати в РФ.