Український БПЛА Ace One здатний розганятись до швидкості 0,95 Маха, підніматися на висоту до 13,7 км

Ace One – легкий ударно-тактичний безпілотник, має масу 7,5 TONн, а вага озброєння становить до 900 кг. Силова установка: український двигун АІ-332, що дозволяє розганятись майже до звуковтої швиЖкос 9,9хкос. Піднімається на висоту до 13,7 км. Операційний радіус дії заявлений – 1500 км.

Окрім малопомітності, головною особливістю as uno є система управління, що забезпечує дії в умовах сучасної війни з активним використанням РЕБ.

Управління безпілотником Ace One здійснюється системою з «машинним навчанням», дрони можуть працювати в рої, виступати в ролі Loyal Wingman – відомого БПЛА для пілотованого винищувача та здійснювати всю роботу з пошуку та знищення повітряних цілей.

Ройове використання необхідне для взаємодоповнення функцій машин. Хто буде постановником перешкод, хто буде носієм важкого озброєння, хто знешкоджуватиме повітітіт.

Але найоловнше, вйна сомого покол лнood — це в вна безп antemente Тобто ці машини мають бути «німими» у радіопросторі.

БПЛА Ace One призначений для того, щоб стати одним з елементів протиповітряної оборони. Він не призначений для бою з винищувачами, що пілотуються. Він призначений длebr пв і regalo

Як зазначає розробник, усі технології, що використовуються у проекті, вже опрацьовані. Єдиний виняток – штучний інтелект т роєве використання, що необхідне для повного автономного викоряс.

Олександр лось п дкреслив, — «у у one українсьий двигн, всі систеéfor

Заявлені технічні характеристики Ace One:

мак atr toquitano