90-річна бабуся щоранку встає рано, щоб приготувати безпритульним цуценятам (ВІДЕО)

Часто людям, у яких нічого немає або які мають труднощі, вдається зробити більший внесок у світ своєю любов’ю. У місті Газіабад, штат Уттар-Прадеш, Індія, живе дуже любляча бабуся , яка щоранку прокидається рано, щоб приготувати їжу для понад 120 бродячих цуценят із притулку. Його чиста любов до цих тварин, і, незважаючи на його очевидні фізичні проблеми, він не відмовляється робити їм добро і бачити, як вони задоволені його їжею. Одного разу їй навіть вдалося познайомитися і погладити своїх улюблених тварин.

Авторство: Instagram/ @pawsinpuddle

Любов цієї старенької до цих тварин справді безмірна. Відео поширили в притулку «Лапи в калюжі», з якими мила жінка співпрацює і щоранку готує їжу для понад 120 бродячих тварин.

Дуже чисте серце

«Моя 90-річна бабуся, яка хворіє на важкий остеопороз, перенесла кілька серйозних операцій, була прикута до ліжка, але вона не дозволяла, щоб щось стало між нею та її любов’ю до собак. Він встає щоранку о 4:30 ранку, щоб приготувати їжу для понад 120 собак і намагається експериментувати зі своїми рецептами, тому що його серце сповнене лише тоді, коли ви насолоджуєтеся всім, що він готує».

розповідає волонтер.

Авторство: Instagram/ @pawsinpuddle

«Після кожного прийому їжі я повертаюся, і вона запитує мене: «Чи всі сьогодні добре їли?» всім сподобалось?’ а потім я показую йому відео, які змушують його обличчя розпливатися широкою посмішкою. Сьогодні я вирішила, я візьму його з собою, в перший раз »,

додає.

Тож милу бабусю забрали до притулку, де вона вперше змогла зустрітися та попестити своїх улюблених собак. Його очі сяяли чистим щастям, одним із рідкісних. Ми щиро щасливі, що на світі є такі люди, як вона.