Він відчував, що має захистити Україну: як багатодітний морпіх з Волині розробляє безпілотники

Морпіх з Волині із позивним «Базука» розробляє безпілотники на південному напрямку України. До повномасштабного вторгнення працював інженером. Нині здобуті знання знадобилася на службі.

Про це чоловік розповів.

Після 24 лютого 33-річний чоловік пішов у добровольче формування тероборони, далі в ЗСУ. Військовослужбовець розповідає, що має п’ятьох дітей та не підлягав обов’язковій мобілізації, про те каже: «серцем відчув, що має боронити Україну».

Військовий досвід набував під час повномасштабного вторгнення здопомогою іноземних інструкторів із країн Європи. Свої інженерні знання знадобилися у розробці безпілотників. За власними схемами та кресленнями виготовив таких вже три.

Військовий досвід набувався під час повномасштабного вторгнення за допомогою іноземних інструкторів із країн Європи. Свої інженерні знання знадобилися у розробці безпілотників. За власними схемами та кресленнями виготовив таких вже три.

«Мій безпілотник, фактично, трішки більший за дрон, по ціновій політиці, але підіймає він десять кілограмів і летить на 60-70 кілометрів. Модель легка в обслуговуванні, легко можна замінити будь-яку деталь у польових умовах», – говорить «Базука».

У своєму військовому підрозділі він один із Волині. Розповідає: вдома буває зрідка. Зараз багато замовлень від армійців, тому працює без вихідних і свят. Найбільше сумує за дітьми та дружиною.

Військовослужбовець вірить у те, що після перемоги, Україна стане однією з найпотужніших країн світу, а сам будує плани на майбутнє. Каже, що найперше, що зробить – це купить власне житло та поїде на відпочинок з сім’єю.