Її любили всі… Рociяни вбuли Катю, яка підтримувала земляків, граючи їм на скрипці ВІДЕО

Щодня ми згадуємо тих, хто загинув під час російсько-української війни. Сьогодні вшануймо Катерину Кодинцеву, яка загинула, коли росіяни обстріляли її будинок у Слов’янську.

Разом з нею загинули її цивільний чоловік та свекруха. А 12-річний брат дівчини дістав поранення.

У 2015 році 19-річна Катерина переїхала до Слов’янська разом з 5-річним братом Русланом. Тоді їхніх батьків вже не було в живих, і дівчина опікувалась хлопчиком сама.

Вони жили разом з цивільним чоловіком Катерини Олексієм та його матір’ю Оленою Володимирівною.

Хвилина мовчання. Згадаємо скрипальку Катерину Кодинцеву зі Слов’янська, яка загинула під час обстрілу 1
Катерина була талановитою скрипалькою. 12 серпня журналіст Нік Тимченко опублікував в соцмережі відео, як дівчина грає на вулиці прифронтового Слов’янська.

“Слов’янськ. У найскладніші часи музика дає силу жити далі.

Вражаюча гра на скрипці дівчини Каті у прифронтовому місті. Це відео зняв 12 серпня в Слов’янську. Вчора стало відомо, що Катя загинула від російського удару по Слов’янську. Пряме влучання у будинок. Брат скрипальки Каті, той хлопчик, якого викинуло з домівки вибуховою хвилею, дивом вижив. У нього в житті нікого не залишилося. Ним опікувалася Катя…”, — написав чоловік.

10 жовтня вночі росіяни вчергове обстріляли Слов’янськ. Тоді вони влучили у будинок Катерини у центрі міста. Вона миттєво загинула разом з чоловіком та свекрухою.

12-річний брат Руслан дістав поранення. Його винесло з будинку вибуховою хвилею. Зараз він перебуває у лікарні.

Хвилина мовчання. Згадаємо скрипальку Катерину Кодинцеву зі Слов’янська, яка загинула під час обстрілу 2

На питання психолога, чи розуміє він, що сталося, Руслан відповів: “Якби вони вижили, ми б їхали “швидкою” всі разом. А я там був один”.

Міський голова Слов’янська Вадим Лях розповів, що три родини висловили бажання всиновити хлопчика, який залишився зовсім сам. Його сестрі Катерині було 26 років.

Світла пам’ять.