В Старуні молилися унікальну 5-ти метрову вервицю

У неділю, 23 жовтня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача священники разом з паломниками розважали та молилися вервицю.

Протягом усього жовтня, в рамках Вечірньої молитовної програми, тут лунає молитва на вервиці до Пречистої Діви Марії.
Основним закликом була молитва за перемогу та мир в Україні, а також за всіх наших захисників та захисниць.
Особливістю недільної молитви на вервиці у Відпустовому центрі стало те, що вірні під час молитви тримали у своїх руках унікальну 5-ти метрову вервицю. Вона складається із 50 великих “зернят” і 6 — малих. Висота хреста складає 80 см, ширина — 40 см. Належить вервиця парафії Покрови Пресвятої Богородиці, що в с. Голинь.
Одного разу журналіст запитав вже нині святого Папу Івана-Павла II, чи є у Ватикані атомна зброя. Папа підняв вервицю і сказав: «Ось вона, наша зброя! Якщо всі почнуть її застосовувати, цей світ перетвориться у рай».
Запрошуємо й Вас на молитву до Відпустового центру блаженного Симеона Лукача. Щодня о 18.00 розпочинається Вечірня молитовна програма. А вже за кілька днів, 29 жовтня, будемо зустрічати Владику Григорія Комара, єпископа помічника Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, який очолить традиційні нічні молитовні чування, – повідомляють на сторінці Відпустового центру блаженного Симеона Лукача с. Старуня.