Дружок путіна докерувався! В Орбана відвисла щелепа: В Будапешті десятки тисяч людей вийшли на pевoлюцію…

У центрі Будапешта в неділю, на 66-ту річницю Угорської революції, відбулася багатотисячна протестна хода вчителів та учнів, які вимагають підвищення заробітної плати освітянам і боротьби з інфляцією, яка знецінює доходи населення.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Reuters.

Проходячи по мосту через Дунай, протестувальники тримали плакати з гаслами на кшталт “Орбан, забирайся геть” і “Немає вчителів, немає майбутнього”.

Учасники протесту заявляли, що уряд прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана підвів вчителів, бо виплачує їм мізерну зарплату, тоді як інфляція перевищила 20% у вересні і продовжує зростати.

“Я тут… заради моїх дітей, мають відбутися зміни. Ця шалена інфляція… ми більше не можемо заощаджувати, ми просто не можемо зводити кінці з кінцями, оскільки ціни стрімко зростають”, – розповів Reuters учасник акції.

За даними організаторів, у Будапешті зібралися близько 80 тисяч людей, що є чи не найчисельнішою антиурядовою акцією протесту за останній час.

Відбулися вона незабаром після того, як Орбан у промові до річниці Угорської революції пообіцяв економічну стабільність і обмеження на рахунки за енергоносії для домогосподарств попри економічну кризу в ЄС.