Можливо, десь за нею сумує маленька дівчинка: в поліції шукають власницю ляльки, яку згубили під час евакуації ВІДЕО

Українські військові знайшли ляльку, яку, ймовірно, втратила маленька мешканка Вугледара (Донецька область) під час евакуації з рідного міста, котре вважають однією з найнебезпечніших ділянок фронту.

Поліцейські Київської області вирішили відшукати дівчинку та віддати їй втрачену іграшку.

Знайшли ляльку боєць “72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців” ЗСУ Сергій Князєв та спецназівець поліції Київщини на ім’я Павло.

Вона валялася за 300 метрів від виїзду з міста.

Про це повідомляється в Telegram-каналі керівника поліції Київської області, генерала Андрія Нєбитова (щоб подивитися фото та відео, доскрольте до кінця сторінки).

“У місті залишилося 2-3 людини. Коли люди евакуйовувалися, хтось із дітей втратив іграшку. Вона лежить на дорозі, й ось ми вирішили її врятувати та евакуювати…

Ми подивимося, чи не замінована вона”, – повідомив на камеру Сергій Князєв.

Спецназівець перевірив дитячу іграшку, що лежала посеред дороги, на замінованість. Переконавшись у тому, що об’єкт є повністю безпечним, захисники забрали його до себе в автомобіль.

Андрій Нєбитов залишив контакти, за якими можна буде повідомити інформацію про власницю ляльки: “Звертаюся до всіх небайдужих. Давайте разом повернемо дитині іграшку. Можливо, річ і не цінна, але дорога серцю дитини. Якщо вам відома інформація про власницю іграшки, повідомте: + 38(096)044-02-02, (044)271-60-02, (044)271-60-03”.

У відео також наголошується, що до початку повномасштабної війни у Вугледарі проживало близько 20 тисяч людей.

Більшість населення довелося евакуювати через безперервні ворожі обстріли.

Інфраструктура міста й житлові будинки практично повністю зруйновані. Через спустошені вулиці та знищені будівлі Вугледар прозвали містом-примарою.

Можливо, десь за нею сумує маленька дівчинка: в поліції шукають власницю ляльки, яку згубили під час евакуації з Вугледара. Фото і відео

Можливо, десь за нею сумує маленька дівчинка: в поліції шукають власницю ляльки, яку згубили під час евакуації з Вугледара. Фото і відео