Небезпека матюків! Ви цього точно не знали. Хто найбільше страждає від них

У медичній практиці відомо таке явище: при паралічі, при повній втраті мови, коли людина не може вимовити ні «так», ні «ні», вона може, тим не менш, абсолютно вільно вимовляти цілі вирази, що складаються виключно з матів. Явище на перший погляд дуже дивне, але говорить вона багато про що.

Виходить, що так званий мат проходить по зовсім іншим нервовим ланцюжках, ніж вся інша нормальна мова.

Історія

У давньоруських рукописах мат розглядається як риса бісівського поведінки, з найбільшою ймовірністю можна бачити в матюканні язичницькі заклинання. Матюк виступає у слов’ян як функція прокляття. Наприклад, один з матюків на букву «ї», яке має слов’янське походження, перекладається як «проклинати».

Решта матюків – це імена язичницьких богів, тобто бісів. Людина, який вимовляє такі слова, автоматично закликає бісів на себе, своїх дітей і свій рід. З давніх-давен лайливі слова були мовою спілкування з демонічними силами, такими вони і залишилися. Не випадково в філології це явище називається інфернальної лексикою. «Інфернальний» означає «пекельний, з пекла».

Матірна лайка, безсумнівно, має ті ж язичницькі, окультні коріння, але її метою було закляття ворога. Матірна лайка і є вираз агресії, загрози. А якщо більш глибоко, то це прокляття, яке людина насилає на того, кого він «криє», має на меті вразити (закласти) ворога в саме «серце» його життєвої сили: проклинається материнство, животворне чоловіче начало і все, що з ними пов’язано . Таке прокляття – жертва сатані, причому в жертву приносяться і той хто матюкається , і той на кого лаялись.

Можливо, хтось не вживає спеціально”брудних” слів. А як на рахунок “блін”, “йолки-палки”, та інше ….? .. Це – сурогат матірних виразів. Промовляючи їх, люди матюкаються так само, як і ті, хто не вибирає виразів.

Факти. Небезпека матюків!

У давньоруських рукописах мат розглядається як риса бісівської поведінки.
* * *

Доведено, що всі матюки походять від сакральних назв богів, які мали неймовірну силу. Мат – це слова сили, що несе жахливу руйнівну енергетику (вона руйнуюче діє на людину на рівні ДНК, особливо на дітей і жінок).
* * *

З матюками пов’язано ще одне цікаве спостереження. У тих країнах, в національних мовах яких відсутні лайки, що вказують на дітородні органи, не виявлені захворювання Дауна та ДЦП, в той час, як в Україні та Росії ці захворювання існують.

Богу по-справжньому огидно, коли ми, нехай несвідомо, але все ж вимовляємо слова-заклинання бісів! Ось чому в стародавній Іудеї до перестороги проти лихослів’я ставилися настільки серйозно, що навіть до цього дня в єврейських сім’ях неможливо почути брудну лайку. Народне прислів’я говорить: «Від гнилого серця і гнилі слова». Коли серце людське розбещує, гниль, погані слова з’являються як ознаки духовного розкладання.

Апостол Павло попереджав, що вживання поганих слів руйнує не тільки теперішнє земне життя людини, але і її вічне життя, оскільки людина народжується не тільки для тимчасового існування, а перш за все для Вічності: «лихослівники Царства Божого не успадкують».

Мат опоганює людину, вбиває її душу. У компанії тих , хто постійно матюкаються виникає помилковий сором сказати щире, добре слово. Така компанія глумиться не тільки над словами «любов», «краса», «добро», «милість», «жалість», вона припиняє саму можливість відкритого, чистого погляду.

На зображенні може бути: текст «Ви цього точно не знали Материальнй слова (матюки) це iMeHa демон.в стиянина»