Офіційно! У путіна серйозні проблеми зі здоров’ям: “Давайте дочекаємось того моменту, коли…”

Щодо стану здоров’я очільника Кремля наразі є багато версій, зокрема і та, що він нібито в комі, а замість нього працюють двійники.

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов підтвердив, що російський диктатор Володимир путіна мав значні проблеми зі здоров’ям, але чи живий він, чи ні – наразі точної відповіді нема.

Про це очільник ГУР розповів в інтерв’ю OBOZREVATEL.

На запитання, чи живий путін, Буданов відповів, що це “ще одне питання, на яке він зараз не може дати відповідь до кінця”.

“Те, що у нього були дуже значні проблеми зі здоров’ям весною, це я вам підтверджу. Чи живий він зараз?

Давайте дочекаємось того моменту, коли пройде трансфер влади в рф, можливо тільки тоді ми зможемо дізнатись правду: якщо він загинув, то коли це було, або якщо живий ще, то як він закінчить своє життя”, – наголосив він.

Варто зазначити, що нещодавно британська розвідка повідомляла, що президент росії Володимир путін може бути вже мертвий, а його роль виконують двійники. За даними ж української розвідки, диктатор серйозно хворий, і це давно не таємниця.

путін майже одночасно з’являється в різних місцях, а його звички іноді змінюються так само, як і зовнішність.

Про те, що господаря Кремля можуть замінювати двійники, сказав і очільник української військової розвідки, генерал-майор Кирило Буданов.

Нагадаємо, раніше представник ГУР Міноборони Вадим Скібіцький заявив, що у президента російської Федерації Володимира путіна спостерігаються ознаки шизофренії, він хворий морально і фізично.

Скібіцький зазначив, що інформація про стан здоров’я російського президента приховується.