Загинув 43-річний гранатометник з Дніпропетровської області Володимир Галицький

Своє життя за Україну віддав Володимир Галицький з міста Апостолове

Українські воїни віддають свої життя за Україну. Так, 27 вересня загинув гранатометник Володимир Галицький. Йому було 43 роки.

Володимир був з міста Апостолове. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Криворізьку районну державну адміністрацію.

«Від імені мешканців Криворізького району висловлюю глибоке співчуття рідним та близьким загиблого героя. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини – велике випробування. У цю гірку мить поділяємо ваше горе та схиляємо голови в глибокій скорботі. За наше мирне щасливе майбутнє Володимир віддав найцінніше, що є у людини – життя. Низький уклін батькам за такого сина. Ми завжди пам’ятатимемо про ту важку ціну, яку сплачено за майбутнє нашої Батьківщини… Світла пам’ять Герою», – сказав начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.

Нагадаємо, раніше ми писали, що загинув 39-річний боєць з Дніпропетровської області Сергій Ордашевський. Також читайте, що у боротьбі за Незалежність України загинув лікар з Кривого Рогу.