Вихід в Крим?! ЗСУ вжарили: генерал приголомшив – дата відома. Це змінить хід війни – катастрофа!

Війна виходить на новий етап, і цьому є кілька підтверджень. Українські війська набрали такий хід, що їх уже не зупинити – тож з’явялєтьс можливість до кінця року вийти на кордони до 24 лютого.

Про це розповів військовий експерт генерал Бен Годжес в одному з інтерв’ю

Колишній командувач американськими військами в Європі генерал Бен Годжес визнав, що переоцінював силу ЗС РФ до 24 лютого багато в чому через те, що не міг уявити, наскільки корумповане російське Міністерство оборони. У цьому, на думку Годжеса, одна з головних причин невдач ЗС РФ в останні два місяці, повідомляє видання New Debate.

“За падінням Лимана пішла какофонія скарг російських генералів та інших експертів, які намагалися пояснити, що сталося. Пояснення одного з високопоставлених відставних російських генералів звучало так: усі брехали. Брехня тривала по всьому ланцюжку командування російських військ. Неправдиві повідомлення щодо того, що відбувається з військами, їх місцеположень”, — пояснив Бен Годжес.

Тож генерал вважає, що українські війська набрали такий хід, що їх уже не зупинити.

Бен Ходжес висловився і щодо мобілізації в РФ

Є безліч прикладів нестачі мотивації з боку і російських військових, і російського населення. Сотні тисяч чоловіків призовного віку щосили тікають за межі РФ, намагаючись уникнути мобілізації.

“Я впевнений, що українські війська відкинуть російські сили до кордонів станом на 23 лютого ще до кінця цього року, а до середини літа 2023-го ЗСУ вже контролюватимуть Кримський півострів”, — пояснив Годжес.

Окрім того, на думку генерала, настав новий етап війни

На думку експерта, війна виходить на новий етап, і цьому є кілька підтверджень.

“Думаю, є три події, що відбулися за останні кілька тижнів, які вказують на те, що ми підходимо до нового етапу війни. Перша — оголошення “часткової мобілізації”. Друга — проведення “референдумів”. Третя — оголошення результатів цих “референдумів”, свідомо відомих, звичайно: мовляв, регіони анексовані й уже вважаються частиною РФ”, — пояснив Годжес.

“Усі ці три події вказують на те, що Кремль визнає, що стан справ погіршується, що в них справжнє лихо”, — зазначив аналітик.

Ніхто у світі не вважає ці “референдуми” легітимними, ніхто не вірить, що це було вільне волевиявлення. Це обман, про що заявив генеральний секретар ООН, керівники інших міжнародних організацій і, що важливо, глави держав. Їх ніхто не визнає.

Але в Кремлі пішли далі й оголосили ці області частиною Росії. Звичайно, щоб виправдати проведення мобілізації, мовляв, для захисту щойно анексованих російських територій – підсумував експерт.

Окрім того, генерал вважає, що влада РФ навряд чи досягне значного успіху у війни проти Україні завдяки зміні топ-командувачів і ядерному шантажу.

Він зазначив, що масований ракетний обстріл РФ Києва та інших українських міст – це “воєнні злочини, скоєні у всіх на очах”. Він закликав до оприлюднення імен усіх російських військових, які є ланкою в ланцюжку керування запуском цих ракет.

“Увесь світ має знати, хто ці люди. Простих слів зараз недостатньо”, – сказав Ходжес і наголосив на важливості продовжувати шукати способи захистити українців, яких вбивають російські ракети.

“Це означає постачати більше систем ППО. Я в цьому згоден з паном (міністром закордонних справ України Дмитром) Кулебою”, – додав він.

Колишній командувач сухопутними силами США у Європі вважає, що дії РФ спрямовані на затягування конфлікту і позбавлення Заходу волі допомагати Україні.

“Волю українського народу їм точно не вдасться зламати. Цими ракетними ударами вони випробовують нашу волю на Заході. Але, гадаю, це довго не триватиме. Завдяки санкціям вони не мають на це ресурсів. Вони не можуть поповнити запаси високоточної зброї, яку використовують зараз проти мирних жителів”, – висловив думку Ходжес.