У Росії раптово спалахнув великий склад боєприпасів

Під Ярославлем (на карті позначений червоним значком) у селищі Бурмакіно горить великий арсенал військово-морського флоту Російської Федерації. Про це з посиланням на місцевих жителів повідомив, зокрема, блогер та полковник Збройних сил України Анатолій Штефан Штірліц. Дивись відео.

Від Ярославля до України прямо на карті понад шістсот кілометрів.

Тим часом, Генеральний штаб ЗСУ оприлюднив уточнені дані щодо сьогоднішнього варварського ракетного удару по Україні станом на 14:00. Ворог випустив 84 крилаті ракети і 24 безпілотні літальні апарати, у тому числі 13 іранських дронів-камікадзе «Shahed-136». Нашим захисникам вдалося збити 43 ракети та 13 БПЛА, з них 10 камікадзе.

Чекаємо на реакцію світової спільноти. Поки що глава комітету із закордонних справ парламенту Естонії заявив про підготовку його країною офіційного визнання Росії державою-терористом.

А міністерство оборони Німеччини заявило про планування постачання першої системи протиповітряної оборони IRIS-T (вони її вже кілька місяців обіцяють…).

Проте схоже, що Заходу під тиском власної громадськості доведеться поворухнутися в цьому питанні. Чому ті ж «IRIS-T» чи «NASAMS» досі не поставлені до України? Виборці, журналісти та опозиціонери неминуче запитуватимуть про це у влади.