Провів 22 години в дорозі, щоб загинути в Україні: ЗСУ ліквідували окупанта Шушлюкова. Фото

Провів 22 години в дорозі, щоб загинути в Україні: ЗСУ ліквідували окупанта Шушлюкова. Фото

На війні в Україні було ліквідовано російського окупанта – капітана Анатолія Шушлюкова, родом із села Звірніха Варнавінського району Нижньогородської області РФ. Щоб удобрити український чорнозем, він провів у дорозі 22 години.

Про загибель росіянина повідомили росЗМІ з посиланням на повідомлення його родичів у соцмережах. Поховали військовослужбовця держави-терориста у понеділок, 3 жовтня. Також ліквідацію окупанта у своєму Telegram прокоментував український офіцер Анатолій Штефан.

“Капітан Анатолій Шушлюков успішно провів операцію зі згортання та організованого перекидання з метою нарощування зусиль на іншому напрямі”, – наголосив він.

Нагадаємо: також Штефан повідомив про ліквідацію 25-річного лейтенанта російської армії Антона Ричагова, який воював проти України з першого дня повномасштабного вторгнення Росії. “Потомствений військовий” був “денацифікований” 25 вересня, ховали його в Саратовській області 2 жовтня.

Відвоював своє в Україні і полковник армії РФ Олексій Харечко, який був “денацифікований” 1 вересня. У Росії про його смерть написав лише рідний син – через місяць після знищення окупанта. За версією Єгора Харечка, його батько “підірвався на міні”.

“За традицією, прикопали по-тихому”, – написав Штефан.